Ayanoğlu Mah. Süleyman Demirel Blv. Belinay apt 32-A-9 Kepez Antalya

Hakkımızda

Her yıl ülkemizde 7 ila 8 bin arasında insanımız trafik teröründe hayatını kaybetmektedir. Kişi ne kadar iyi araç kullanıyor olsa da trafikte bulunan diğer sürücülerin hataları yüzünden maalesef birçok insanımız hayatını kaybetmektedir. Bu da sürücü adaylarının, sürücü kurslarının rekabete dayalı düşük fiyat politikaları ve buna bağlı olarak yetersiz eğitim alarak ehliyet sahibi olmalarına ve eksik deneyim ile beraber yoksun bir trafik bilgisiyle araç kullanmalarına neden olmaktadır.

Eğitime Yenilikçi Yaklaşım

Eğitime Yenilikçi Yaklaşım

Antalya Doruk Sürücü Kursu olarak, bay-bayan sürücü adaylarımızın gelişiminde farklı bir tarz ve teknikle onların öğrenme, algılama sürecini kendimize has yöntemlerle daha basit ve da kalıcı hale getirmeye çalışmaktayız.

Psikolojinizi Önemsiyoruz

Psikolojinizi Önemsiyoruz

Özellikle bayan kursiyerlerimizde sık sık karşılaştığımız panik atak problemine karşılık onlara teknik araç bilgisinin yanı sıra, konusunda uzman hocalarımız ile hem teorik eğitimlerimizde, hem de direksiyon eğitimlerimizde psikolojik telkinlerle destekte bulunuyor, hem de öğrenme sürecini eğlenceli hale getirip daha kalıcı bir bilgi birikimi oluşturmayı hedefliyoruz.

Kaliteli Eğitim

Kaliteli Eğitim

Son yönetmelikle gelen yasal kısıtlamalar ve kontenjanlarımızın düşmesinin ötesinde daha önce de belirttiğimiz gibi rekabete dayalı düşük fiyat politikaları ve sürücü kursu kurs ücreti fiyatları aşağı yönde çekmeye devam etse de bizler aldığımız sorumluluğun farkındayız ve "ANTALYA DORUK SÜRÜCÜ KURSU" olarak ısrarla kaliteli eğitimden ödün vermeyeceğimizi bir kez daha tekrar ediyoruz.

Tasarım: advert®